Компанія «КСвіт» • м. Прилуки, тел.: +38 (04637) 33-103, 32-156, 34-170 • e-mail: info@ksvit.com

Магазин комп’ютерної техніки

«КСвіт» — магазин комп’ютерної та побутової техніки. У нас найширше представлена продукція, якість якої береться за еталон. Ми продаємо тільки кращі товари, що відмінно зарекомендували себе. Ми не знаходимося на виду й практично не даємо рекламу, тому привертаємо покупців найнижчою ціною, але на найякіснішу техніку найвідоміших брендів. Нас знають як магазин з дуже компетентним персоналом і гнучкою ціновою політикою.

Основні принципи нашої роботи:

1. Професійність

Співробітники магазину «КСвіт» є досвідченими фахівцями у сфері високих технологій, аудіо-, відео- та портативної техніки. Вони нададуть вам всю необхідну інформацію та допоможуть зробити правильний вибір. Ви можете розраховувати на їхню допомогу й після здійснення покупки.

2. Якість

Піклуючись про інтереси наших клієнтів, ми пропонуємо тисячі товарів високої якості від провідних світових брендів. Всі товари сертифіковані та забезпечуються гарантійним обслуговуванням від спеціалізованих сервісних центрів.

3. Надійність

За роки роботи на ринку ми заслужили репутацію надійного бізнес-партнера та довіру безлічі клієнтів, які стали нашими добрими друзями. Сподіваємося, що і ви зможете оцінити всі переваги роботи з серйозною та надійною компанією-продавцем.

4. Практичність

Ми впевнені, що вам сподобаються наші ціни та зручність придбання товарів з доставкою, система персональних знижок для постійних клієнтів, можливість покупки товарів у кредит та багато інших переваг нашого магазину.

Але ми хочемо нагадати вам про головне: купуючи в магазині «КСвіт», ви зберігаєте найцінніше — свій час. Приділіть цей час собі та своїм близьким, своїй роботі. Досягайте видатних успіхів, даруйте радість людям, які вас оточують, і поспішайте отримувати задоволення від життя! А магазин «КСвіт» буде радий вам у цьому допомогти.

Ми піклуємося про високу якість нашої роботи та прагнемо приділяти максимум уваги покупцям. Ми любимо, коли у наших клієнтів гарний настрій, тому робимо все, щоб покупка в магазині «КСвіт» викликала тільки приємні враження.

У нас завжди вам раді!

Наші опитування

Який з наших менеджерів-продавців задовольняє вас найкраще?Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті